close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
آموزش اف ال استدیو گام به گام درس 4
آموزش آهنگسازی و تنظیم نرم افزار Daw اف ال استدیو Fl Studio
دانلود قالب وبلاگ حرفه ای نسخه 2 آهنگ بساز
7 +
ارسال شده در شنبه 21 ارديبهشت 1398

با سلام امروز با درس چهارم از سری آموزش های گام به گام همراه با عکس مبتدی تا پیشرفته اف ال استدیو همراهتون هستیم امیدوارم این آموزش که توسط تیم آهنگبساز بساز نوشته شده است مورد توجه شما قرار گیرد.

در صورتی که از یک جست و جو گر به اینجا رسیدید ، دروس قبلی ر ادر لینک زیر پیدا و مطالعه کنید
درس چهارم : 

* معرفی آیتم های اضافه Steps Secunser

در این درس با پنجره Steps Secunser و نکته های کاربردی اون بیشتر آشنا میشیم امیدوارم تا اینجا این دوره های آموزشی مفید بوده باشه 


طبق تصویر زیر و شماره ها دنبال کنید .
1 : میتوانید با خاموش و روشن کرن این چراغ ها صدای چنل مورد نظر را به طور کل قطع کنید در واقع ، solo کردن Mute کردن.
2 : با کم و زیاد کردن این پیج ها میتوانید تعیین کنید صدای چنل مورد نظر از اسپیکر سمت چپ پخش شود یا سمت راست که در وافع به این عمل pan گفته میشود.
3 :پیچی میباشد برای کم و یا زیاد کردن صدای چنل
4 :پیانو رول کوچکی میباشد با این اختلاف که در خود Steps Secunser نت را میچیند (که برای ریتم چیدن کاربرد زیادی دارد که در آیتم های بعدی با آن آشنا خواهید شد)
5 :اکولایزر مربوط به چنل برای تنظیم ولوم در بازه ی زمانی که به عنوان مثال در میان Steps Secunser صدایی که در خود چنل میچینید زیاد تر یا کم تر پخش شود.
6 :این امکان یک چالش در پخش Steps Secunser ایجاد میکنید که به صورت پرش ، سرعت کم زیاد میشود سرعت پخش Steps Secunser اگر این را بیشتر کنید و پروژه را پخش کنید و به آیتم شماره 12 نگاه کنید متوجه میشوید که نشانه گر پخش چالشی ایجاد میشود.
7 :میانبری سریع برای انتخاب پترن مورد نظر.
8 :پخش پترنی که در حالت انتخاب میباشد.
9 :اضافه کردن مقدار طول Steps Secunser برای ریتم سازی طولانی تر
10:ممکنه وی اس تی های زیادی رو در Steps Secunser اضافه کنید که Steps Secunser شلوغ میشه و پیدا کردنشون براتون سخت میشه با کلیک راست کردن بر روی این گزینه و انتخاب Add Filter Group گروه خود را بسازید و وی اس تی های گروپ رو اضافه کنید و برای دیدن گروپ هم از این آیتم با کلیک و انتخاب استفاده کنید.
11: ساخت ریتم ، با کلیک روی مربع های رو بروی هر چنل یا مخلوط چند چنل میتونید چراغ مربع ها را در حالت روشن بزارید و یک ریتم بسازید ( عمچنین اکولایزر - پیانو رول کوچک چنل که در شمارش های قبل گفتیم برای اینها تا حد بیشتری کاربرد دارند ) برای پترنتون و اون پترن رو هر مقدار که میخواهید در PlayList تکرار بشه بچینید و یا برای چندین پترن دیگر ریتم های مختلفی بچینید ، میتوانید صدا های بم تر یا زیر تر را با استفاده از آیتم 4 ایجاد کنید.
12 : مانیتور نمایش باده زمانی پخش Steps Secunser
13 : باز پخش Steps Secunser

forum3.gif (468×60)

محصولات آهنگ بساز

بهترین کیفیت
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
ضمانت کالا
دارای نماد اعتماد