تبلیغات در آهنگ بساز
تعرفه های درج تبلیغات در مجموعه سایت های آهنگ بساز

A1
تبلیغات بنری
در سایت منو سمت چپ

120x240
30 روز
20,000 تومان
A2
تبلیغات بنری
در سایت در ادامه مطلب زیر قسمت نظرات
468x60
30 روز
15,000 تومان
A3
تبلیغات بنری
در انجمن و قسمت آگهی سایت نمایش در تمامی صفحات انجمن
468x60
25 روز
20,000 تومان
A4
تبلیغات بنری
پنجره باز شو تبلیغات اختصاصی سایت یا انجمن


30 روز
50,000 تومان

تخفیفات در تبلیغات

1. کاربران بالای 800 ارسالی و 800 تشکر در انجمن دارند از 20 درصد تخفیفات در هر پلن برخوردار هستند .

قوانین پذیرش آگهی

1. محتوای آگهی باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد لذا از پذیرش آگهی های مغایر با شئونات اسلامی و قانون اساسی معذوریم.
2. در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.
3. در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در آهنگ بساز باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت آهنگ بساز هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
4. قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.
5. مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
6. فرمت های مورد پذیرش به صورت PNG,JPG,JPEG,GIF حداکثر حجم آن 90 کیلوبایت می باشد.
7. نمایش آگهی بعد از تایید پرداخت صورت می پذیرد.
8. مسئولیت آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و آهنگ بساز نسبت به آن هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
توجه : - حتما قبل از واریز وجه از خالی بودن جایگاه انتخابی و مطابق بودن آگهی خود با قوانین سایت اطمینان حاصل کنید در غیراین صورت هیچ سئولیتی متوجه آهنگ بساز نخواهد بود و وجه واریزی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی برگشت داده نمیشود آهنگ بساز هیچ مسئولیتی نسبت به اختلال در سایت آگهی دهنده یا لینک های متصل به آگهی ندارد و قطعی یا اختلال در لینک متوجه سفارش دهنده تبلیغات است امکان تغییر روز و تعداد نمایش یا ویرایش بسته های نمایشی وجود ندارد و تمام سفارش دهندگان موظف به انتخاب یکی از بسته های تبلیغاتی می باشند

نحوه سفارش آگهی

پیش از سفارش آگهی از طریق فرم زیر با مشخصات واقعی (جهت تماس پیامکی یا ایمیلی با شما ) لطفا موارد زیر را جهت بررسی کارشناسان ما برای مان ارسال کنید.
1- عنوان سایت 2- آدرس سایت 3- لینک بنر 4- پلن درخواستی شما

0901-730-1372 تماس تلفنی